منوی برگه ها
TwitterRssFacebook
منوی دسته ها

ارسال شده در تاریخ ۳ تیر ۱۳۹۵ در فایل_مقاله | ۰ دیدگاه

فروش آپارتمان تهرانپارس ۲۱۲ شرقی ۱۳۹ ۴۴مترفروش آپارتمان تهرانپارس ۲۱۲ شرقی ۱۳۹ ۴۴متر

فروش آپارتمان تهرانپارس ۲۱۲ شرقی ۱۳۹ ۴۴متر: در این فایل-مقاله یکی از املاک ثبت شده در سایت منزلان را به شما معرفی میکنیم. اگر دنبال آپارتمان فروش در و محدوده تهرانپارس ۲۱۲ شرقی میگردید، ممکن است این ملک مورد پسند شما واقع شود.

این آپارتمان با متراژ ۴۴ متر در تهرانپارس ۲۱۲ شرقی خیابان ۱۳۹ کوچه ۲۱۶ شرقی پلاک ۵۱ واحد ۹ واقع شده است و دارای ۱ اتاق خواب میباشد.

این آپارتمان برای فروش است و قیمت پیشنهادی از طرف مالک ۱۲۵ میلیون تومان تعیین شده است که بر اساس متراژ، متری ۲.۸۴۱ میلیون تومان تمام میشود.

آپارتمان مذکور ۱۰ ساله است و در سال ۱۳۸۵ ساخته شده است و دارای امکاناتی همچون حیاط مشاع, چاه آب, گاز میباشد.دارای آشپزخانه اپن است. کفپوش آن سرامیک است .سرویس بهداشتی آن ایرانی است.ضمنا ملک دارای انباری, پارکینگ, بالکن است.

فروش آپارتمان تهرانپارس ۲۱۲ شرقی ۱۳۹ 44متر

کد این ملک در سامانه منزلان ۶۳۰۶ است که میتوانید با کلیک کردن روی این کد به اطلاعات تماس مالک آن دسترسی داشته باشید.

در انتها یادآور میشویم اگر دنبال آپارتمان فروش در شهر و محدوده تهرانپارس ۲۱۲ شرقی میگردید میتوانید به سامانه منزلان مراجعه کنید. چنانچه آپارتمان مورد نظر خود را نیافتید، میتوانید جستجوی خود را ذخیره کنید تا اگر ملکی با مشخصات درخواستی شما به سامانه اضافه شد، آگاهتان کنیم.

درصورتیکه شما تصمیم به فروش یا اجاره سریع ملک خود را دارید میتوانید مشخصات آنرا در سامانه منزلان ثبت کنیدتا در معرض دید هزاران متقاضی واقعی ملک قرار بگیرد.

اگر شما مشاور املاک هستید، هم اکنون حساب کاربری خود و آژانس مسکن تان را در منزلان ایجاد کرده و از امکانات منحصر به فرد آن برخوردار شوید.

برای دسترسی آسانتر و سریعتر به آرشیو فایلها نرم افزار موبایل و تبلت منزلان را دانلود کنید.

جهت عضویت در کانال تلگرام منزلان و آگاهی از آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به مسکن اینجا کلیک کنید.

توجه: سامانه منزلان صحت اطلاعات این فایل مقاله را تایید نمیکند و مسئولیت آن به عهده آگهی دهنده میباشد.

توجه: اطلاعات این فایل ممکن است در طی زمان مشمول تغییر و اصلاحات شده باشد و یا ملک دیگر موجود نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

کلمات کلیدی: , , , , , , , , , , , , , , , , ,